• وارد کننده و عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی

  تجهیزات دندانپزشکی نوید طب آپادانا

  مرجع نوین دستگاه های استریل ، تصویر برداری ، ترمیمی ، زیبایی و مواد مصرفی

 • shapeshape

   

  نسل برتر اتوکلاو های کلاس B

  Reshaping the sterilization world
  سـاخت کـشور ایـتالیـا

 • shapeshape

     


  دستگاه رادیو گرافی تک دندان
  FONA XDC

  Perfect for digital imaging
  سـاخت کـشور ایـتالیـا

 • shapeshapeshape

     


  A U R E L I A

  دستکش معاینه Supermax & Maxter
  تـولـید کـشور مـالـزی

 • shapeshape

   

  انواع دستگاه ترمیمی و عمومی دندانپزشکی


  ســاخـت کــشور تـایـوان

 • shapeshape

   


  پـیـزو جرمگیری اولتراسونیک مدل UDS-B

  UDS-B Dentl Ultarsonic scaler
  ســاخـت کــشور چـیـن

تجهیزات دندان پزشکی نوید طب

اتوکلاو MOCOM- B CLASSIC

اتوکلاو MOCOM- B CLASSIC

بی شک فرآیند استریل ابزار و تجهیزات به دلیل ارتباط مستقیم با سلامت بیماران و پرسنل باعث شده تا بخش استریل ، یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های هر واحد پزشکی باشد و اتوکلاو به عنوان قلب تپنده این بخش از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است . شیوع روز افزون بیماری های جان سخت مانند ایدز و هپاتیت در سال های اخیر و لزوم اطمینان کامل از صحت فرآیند استریل موجب شده اهمیت استفاده از  اتوکلاو به روز و استاندارد بیش از پیش آشکار گردد . از سوی دیگر به دلیل طولانی بودن پروسه استریل ، استفاده از یک اتوکلاو استاندارد و کارآمد که از علم و تکنولوژی روز دنیا برخوردار باشد ، علاوه بر اطمینان از صحت استریل بسیار در سرعت عمل شما و رضایت مراجعین تاثیر گذار خواهد بود.

اتوکلاو دندانپزشکی کلاس B  ، نسل جدیدی از خانواده استریل کننده هاست که با استفاده از تکنولوژی محیط خلا و فشار بخار، عملیات استریل را انجام میدهد . 6 سیکل کاری مطابق  با استانداردهای جهانی  به همراه تجهیزات سخت افزاری پیشرفته ، قابلیت استریل کلیه لوازم جراحی ، ظروف و ابزار پک شده و نشده جامد ، متخلخل و تو خالی ، سیستم های تزریق و … را به محصول می دهد.

اتوکلاو B CLASSIC  دو مشخصه ضروری یک دستگاه استریلیزاسیون ، یعنی کارایی در عین سادگی را دارد. B CLASSIC  دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه با قابلیت چک کردن کامل پروسه استریلیزاسیون بوده و با سه حجم 17 ، 22 و 28 لیتری ( با ابعاد خارجی یکسان ) ،  صفحه نمایش LCD سیاه-سفید و صفحه کلید  موجود می باشد.

پارامترهای شخصی :

میتوان برای هر اپراتور یک کد امنیتی تعریف نمود و بدین گونه استفاده از آن را محدود کرد و به راحتی کار های هر اپراتور را  پیگیری نمود

شروع با تاخیر :

پارامترهای سیکل را میتوان برای مطابقت با کاربر تنظیم کرد ،B CLASSIC  برای صرفه جویی در هزینه های برق مصرفی ، به کاربر اجازه می دهد تا برنامه های استریلیزاسیون را در زمان  های خاصی انجام دهد و همچنین قابلیت تنظیمیک مرحله خشک کردن اضافی برای بارهای خاص را دارد.

برنامه نگهداری :

برنامه آگاه سازی کاربر جهت تمیز کردن فیلترها و سرویس دوره ای ، که این امر در عملکرد طولانی مدت دستگاه و افزایش راندمان آن نقش بسزایی دارد.

تنظیمات بین المللی :

اتوکلاو های موکوم از 20 زبان متنوع دنیا و پارامترهای اندازه گیری مختلف پشتیبانی میکند.

قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات :

اتوکلاو B CLASSIC  دارای حافظه داخلی با قابلیت 500 سیکل استریلیزاسیون بوده و می توان این اطلاعات را USB برداشته و آن را با فرمت PDF در کامپیوتر مشاهده نمود.

مکانیسم درب :

ساز و کار جدید قفل شدن درب  ، طراحی شده است تا ایمنی و سهولت استفاده را تضمین کند ;  همچنین در زمان قطع شدن برق امکان بازکردن اضطراری درب اتوکلاو  را می دهد.

قابلیت اتصال به پرینتر خارجی :

در مدل B CLASSCمیتوان از چاپگر استاندارد و یا برچسب های ساده برای چاپ گزارش های سیکل استریلیزاسیون استفاده کرد .

پر شدن و تخلیه شدن آسان آب :

دریچه بزرگ بالای دستگاه امکان دسترسی به مخزن آب و بررسی آن را فراهم نموده و از طرفی کوپلینگ های موجود در قسمت جلویی دستگاه ، قابلیت پر و خالی نمودن سریع مخزن آب را برای اپراتور آسان نموده است. همچنین می توان یک سیستم پراکنده آب نیز به دستگاه متصل نمود و از آن استفاده کرد.

سنسور کنترل آب :

اتوکلاو B CLASSIC دارای سنسورهای کنترل کیفیت آب بوده و به وسیله پیام هشداردهنده کیفیت آب مقطر را تضمین میکند. به این صورت که اگر کیفیت آب مقطر نامناسب باشد دستگاه پیام های هشدار دهنده ای را اخذ می کند و عملیات به صورت خودکار خاموش می کند.

Pure100  :

B CLASSIC  شامل دو کارتریج تبدیل یونی است که این سیستم یون هایی که آب درون دستگاه را آلوده می کنند از بین می برد . کارتریج ها در صورت لزوم طی چند مرحله ساده قابل تعویض هستند.

فیلتر گرد و غبار :

فیلتر گرد و غبار موجود در زیر دستگاه مانع از ورود هرگونه ناخالصی به سیستم خنک کننده و چمبر دستگاه می شود ، و لازم به تعویض  فیلتر نمی باشد . کافیست به صورت دوره ای آن را تمیز کرد.

ساخت ایتالیا

مطابق استاندارد ISO 9001/ISO 13485 /EC 0051

دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

Technical data :

Power supply voltage : 220 / 240 V

Mains frequency : 50 / 60 Hz

Rated power : 2300 W

External dimensions : 480 ( W ) × 500 ( H ) × 600 ( D ) mm

با قابلیت انجام تستهایVACUUM- HIEX- BOWIE & DICK

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟