• وارد کننده و عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی

  تجهیزات دندانپزشکی نوید طب آپادانا

  مرجع نوین دستگاه های استریل ، تصویر برداری ، ترمیمی ، زیبایی و مواد مصرفی

 • shapeshape

   

  نسل برتر اتوکلاو های کلاس B

  Reshaping the sterilization world
  سـاخت کـشور ایـتالیـا

 • shapeshape

     


  دستگاه رادیو گرافی تک دندان
  FONA XDC

  Perfect for digital imaging
  سـاخت کـشور ایـتالیـا

 • shapeshapeshape

     


  A U R E L I A

  دستکش معاینه Supermax & Maxter
  تـولـید کـشور مـالـزی

 • shapeshape

   

  انواع دستگاه ترمیمی و عمومی دندانپزشکی


  ســاخـت کــشور تـایـوان

 • shapeshape

   


  پـیـزو جرمگیری اولتراسونیک مدل UDS-B

  UDS-B Dentl Ultarsonic scaler
  ســاخـت کــشور چـیـن

تجهیزات دندان پزشکی نوید طب

B FUTURA جدیدترین اتوکلاو کمپانی MOCOM

جدیدترین نمونه اتوکلاو موکوم

اتوکلاو دندانپزشکی کلاس B  ، نسل جدیدی از خانواده استریل کننده هاست که با استفاده از تکنولوژی محیط خلا و فشار بخار، عملیات استریل را انجام میدهد . 6 سیکل کاری مطابق  با استانداردهای جهانی  به همراه تجهیزات سخت افزاری پیشرفته ، قابلیت استریل کلیه لوازم جراحی ، ظروف و ابزار پک شده و نشده جامد ، متخلخل و تو خالی ، سیستم های تزریق و … را به محصول می دهد.

B FUTURA  جدیدترین اتوکلاو کمپانی  MOCOM  است که دو مشخصه ضروری یک دستگاه استریلیزاسیون ، یعنی داشتن کارایی در عین سادگی را دارد . B FUTURA  دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه با قابلیت چک کردن کامل پروسه استریلیزاسیون بوده و با سه حجم 17 ، 22 و 28 لیتری ( با ابعاد خارجی یکسان ) موجود می باشد.

منوی کاربر :

سیکل های استریلیزاسیون را می توان به سرعت و به طور مستقیم از طریق آیکون مرتبط بر روی صفحه نمایش لمسی انتخاب کرد. همچنین کاربر میتواند زبان و سیکل های مورد نظر را انتخاب تا  عملیات استریلیزاسیون ، همانطور که مد نظر است انجام شود .

شروع با تاخیر :

پارامترهای سیکل را میتوان برای مطابقت با کاربر تنظیم کرد ، FUTURA برای صرفه جویی در هزینه های برق مصرفی ، به کاربر اجازه می دهد تا برنامه های استریلیزاسیون را در زمان  های خاصی انجام دهد و همچنین قابلیت تنظیم یک مرحله خشک کردن اضافی برای بارهای خاص را دارد.

تضمین راندمان طولانی مدت :

برنامه  آگاه سازی کاربر به منظور تعویض فیلتر آنتی باکتریال و سرویس دوره ای .

پارامتر های شخصی :

میتوان برای هر اپراتور یک کد امنیتی تعریف نمود و بدین گونه استفاده از آن را محدود کرد و به راحتی کار های هر اپراتور پیگیری نمود

امکان کنترل از راه دور :

در مدل FUTURA   عملیات استریلیزاسیون را میتوان از راه دور و از طریق یک پورت LAN  یا اتصال به شبکه   Wi-Fi کنترل کرد. و گزارشات سیکل استریلیزاسیون را از روی آن به کامپیوتر ، گوشی و یا تبلت خود انتقال داد.

قابلیت اتصال به پرینتر خارجی :

در مدل FUTURA  میتوان از چاپگر استاندارد و یا برچسب های ساده برای چاپ گزارش های سیکل استریلیزاسیون استفاده کرد .

اضافه کردن اکسسوری:

این قابلیت جدید ، انتخاب و افزودن  اکسسوری ها ی FUTURA  را بعد از اینکه دستگاه خریداری شده است ، ممکن میکند . اکسسوری ها را میتوان به دستگاه اضافه کرد بدون اینکه نیازی به  نصب نرم افزار یا هر رابط خاصی باشد .

ارتقای کیفیت و کارایی :

تکنولوژی های موجود در اتوکلاو FUTURA  خود تضمین کننده کیفیت و کارایی هرچه بهتر این اتوکلاو از لحاظ افزایش سرعت انجام کار و کاهش میزان مصرف انرژی است . به طور مثال :   ژنراتور بخار جدید  (steam generator )  و پمپ خلا دو سر با عملکرد بالا  ، کارکرد چرخش بسیار سریع و کیفیت بی نظیر و ثبات پارامترهای پروسه را تضمین می کند.

محفظه استریلیزه کردن از استیل ضدزنگ صیقل داده شده ساخته شده که فوق العاده با کیفیت و با دوام است .

ساز و کار جدید قفل شدن در ، طراحی شده است تا ایمنی و سهولت استفاده را تضمین کند ;  همچنین در زمان قطع شدن برق امکان بازکردن اضطراری در را می دهد.

پر شدن و تخلیه آسان آب :

دریچه بزرگ بالای دستگاه امکان دسترسی به مخزن آب و بررسی آن را فراهم نموده و از طرفی کوپلینگ های موجود در قسمت جلویی دستگاه ، قابلیت پر و خالی نمودن سریع مخزن آب را برای اپراتور آسان نموده است. همچنین می توان یک سیستم پراکنده آب نیز به دستگاه متصل نمود و از آن استفاده کرد

سنسور کنترل آب :

اتوکلاو FUTURA  در داخل دستگاه ، دارای سنسور های کنترل کیفیت آب بوده ، که این امر در افزایش کارایی آن در دراز مدت و جلوگیری از رسوب آهک نقش دارد

فیلتر گرد و غبار :

فیلتر گرد و غبار موجود در زیر دستگاه مانع از ورود هرگونه ناخالصی به سیستم خنک کننده و چمبر دستگاه می شود ، و لازم به تعویض  فیلتر نمی باشد . کافیست به صورت دوره ای آن را تمیز کرد.

نوار نور LED  :

اتوکلاو FUTURA  در قسمت خارجی چمبر به منظور روشن نمودن محیط کار و ارائه دید مناسب به اپراتور دارای چندین LED  است که اجازه میدهد اتاق بدون هیچ سایه ای و کاملا روشن شود.

تنظیمات بین المللی :

ا


× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟